Urfa Proje Ofisi Danışmanlık ve Eğitim Merkezi olarak Danışmanlık alanında uzman deneyimli kadrosuyla siz değerli yatırımcılarımıza çözüm odaklı çalışmalar yaparak gerek STK, gerek ticari işletmeler gerekse kamu kurum ve kuruluşlarına etkin danışmanlık hizmetleri sunmaktadır. Danışmanlık firmamız özellikle Devlet destekli yatırım teşvik ve hibe destekleri konusunda firmalara yardımcı olarak, yatırımlarını en uygun şekilde planlamak ve buna göre projelerini hazırlamak, çözüm odaklı çalışan etkin bir danışmanlık şirketidir.

En iyiyi başarmak için hiç vazgeçmediğimiz şu temel prensipleri uygulamaktayız:
  • Müşterilerimizin işlerine artı değer katmak,
  • Yaratıcı yaklaşımlar ve uygulanabilir çözümler üretmek,
  • Üstlendiğimiz her işi en iyi şekilde gerçekleştirmek için hiçbir fedakârlıktan kaçınmamak,
  • Müşterilerimizin gizliliğine daima özen göstermek.

Hizmetlerimizi yapılandırırken en önde tuttuğumuz unsur “uygulama”dır. Bu yaklaşım verilen hizmetlerin sadece öneri ve raporlar ile kısıtlı olmasından çok farklı olup bizce çok daha fazla bir katma değer yaratmaktadır.

Danışmanlarımız, uzmanlık konularında dünyadaki gelişmeleri takip etmek için senede bir ay eğitim alırlar.

Sosyal sorumluluğumuzun bilincinde olan bir kurum olarak, çalışanlarımızın haftada bir gün gönüllü kuruluşlarda çalışarak deneyimlerini toplumsal sorunların çözümünde kullanmalarını teşvik ederiz. Uluslararası içerikte ve yerel şartlarda uygulanabilir çözümler, bunlara ulaşmak için gerekli metodoloji ve uygulama deneyimi, bütünü ile müşterilerimizin istek ve beklentileri üzerine yoğunlaşan hizmetlerimiz ve yaratıcı çözümler üretmekteki becerimiz ile başarınız için yanınızdayız.

Misyonumuz
Firma , STK, kamu kurum ve kuruluşlarına mali ve stratejik konularda yardımcı olarak faaliyet alanlarına artı değer katacak çözümler üretmek.

Vizyonumuz
Urfa Proje Ofisi Danışmanlık ve Eğitim Merkezi olarak Uzman ve deneyimli kadrosuyla kurum ve kuruluşların rekabet edebilme yetilerini arttırma, iş geliştirme süreçlerini en iyi şekilde gerçekleştirmek ve sorunlarını çözüme kavuşturmak konusunda alanında en saygın bir danışmanlık şirketi olmaktır.